26 mar 2024- archiwa

mar

Konkurs „Kolorowy Potwór. Emocje w bibliotece ”

Autor: dyrektor   Kategorie: Inne

Przedstawiamy Państwu naszego nowego Przyjaciela – Potworka, który pojawił się w kosakowskiej Książnicy za sprawą konkursu organizowanego przez Wydawnictwo Mamania pn. Kolorowy Potwór. Emocje w bibliotece

Zabawa polega na:

– zorganizowaniu w bibliotece cyklu zajęć dla dzieci, w których Kolorowy Potwór będzie przewodnikiem po świecie emocji – zaczynamy jutro:)

– wyeksponowaniu postaci Kolorowego Potwora – samodzielnie przygotowanego w przestrzeni bibliotecznej – projekt naszego Potworka powstał jako efekt bibliotecznej „burzy mózgów”, a zmaterializował się dzięki sympatycznej Asi Domańskiej z Pracowni MAFIKA, która go uszyła (raz jeszcze baaardzo dziękujemy!); jest z nami od tygodnia i wygląda na to, że już się zadomowił ;) Czytaj dalej »